Відбувся І-ий тур змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької гри "Сокіл (Джура)"

У перший день літа на спортивно-оздоровчому комплексі "Нафтовик" відбувся І-ий тур змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької гри "Сокіл (Джура)". У змаганнях прийняли участь 64 часники із 8 навчальних закладів міста - ЗОШ № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 та Бориславської гімназії. Усі команди інтенсивно тренувались впродовж цілого року, та перемогу здобули найнаполегливіші.

 

Юнаки та дівчата того дня пройшли сім етапів гри, які включали в себе стройову підготовку, стрільбу із пневматичної гвинтівки, смугу перешкод, перетягування линви, орієнтування на місцевості, гру на знання історії "Відун" та гру на вміння надання першої медичної допомоги "Рятівник".

 

Переможцем змагань стала команда ЗОШ №7, друге місце зайняла команда ЗОШ №1, а третє посіла команда ЗОШ №3. Призери отримали не лише грамоти із відзнаками, а й цінний подарунок - книжки про історію ОУН-УПА в чотирьох томах.


Після нагородження кожна команда готувала куліш за власним рецептом, який могли спробувати усі бажаючі. Незабутньою була і спільна ватра із піснями та веселими історіями.

 

Та переможцям не до відпочинку адже попереду ще обласний етап змагань, на якому вони захищатимуть честь міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information