Міський голова Борислава зустрівся з головою правління Укрнафти

Учора, 5 червня, у м. Києві відбулася чергова робоча нарада із керівництвом ПАТ «Укрнафта» щодо вирішення проблемних питань співпраці ПАТ «Укрнафта» з м. Бориславом. Делегація у складі міського голови Борислава Ігоря Яворського, Народного депутата України Богдана Матківського та директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайла Мельника зустрілась із головою правління ПАТ «Укрнафта» Марком Роллінсом, його заступниками Маврикієм Калугіним і Володимиром Прокопівим та начальником управління по взаємодії із державним сектором Ольгою Магалецькою.

 

 

В черговий раз обговорювалось питання сплати податків до бюджету нашого міста, покращення екологічної ситуації, що склалась внаслідок тривалого нафтовидобутку та промислової діяльності Укрнафти, а також потреби в фінансуванні інфраструктурних проектів на території міста через окрему програму підтримки.

 

Суть кожної проблематики було особисто донесено міським головою Борислава голові правління ПАТ «Укрнафта», вичерпно та детально обговорено. Розмова була досить відвертою та відкритою, кожна із сторін висловила своє бачення виходу із ситуації, що склалася.

 

У підсумку пан Роллінс запевнив, що в найкоротші терміни у письмовому вигляді будуть подані конкретні пропозиції з урахуванням зауважень і вимог для вирішення обговорених проблемних питань.

Additional information