Комунальне життя міста

У понеділок, 4 червня, на апаратній нараді начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Василь Войтович доповів про ряд робіт, які були виконані за минулий тиждень працівниками комунальних підприємств міста.

 

КП «Вододар» ліквідовувало витоки на вул. Потік 73-75, Коваліва, 38, Грушевського, 91, Палія, 12. Було замінено з стальних на поліетиленові вводи до будинків № 73, 74, 75 на вул. Коваліва.

На водоочисних спорудах станції «Бухів» ліквідовано заглушки на перемичці сталевого водогону. Проводилась очистка каналізаційних колекторів по вул. Тарнавка, 1, Грушевського, 27, Потік, 14, Коваліва, 47, Трускавецька, 51, 59, 67, Дорошенка, 6. Також було відновлено каналізаційні люки на вул. Дорошенка, 6 та на вул. Бандери, 154.

 

КП «ЕКО-МІСТО» ліквідовувало ямковість струменевим методом на вул. Бандери, проводилось косіння трави на вул. Дрогобицькій та Петлюри. КП «Бориславтеплоенерго» здіснювало профілактичні роботи та часткову заміну теплотраси.

Також продовжуються роботи із відновлення моста по вул. Героїв ОУН-УПА. Завезено ще одну балку перекриття (15 м), готуються до встановлення ще декількох, які прибудуть найближчим часом. Встановлено перехідні плити - тимчасові робочі платформи.

Additional information