Міст на вул. Героїв ОУН-УПА. Хід робіт

У п’ятницю, 8 червня, відбулась чергова виїзна робоча нарада керівництва міста із представниками фірми-підрядника ТзОВ «Будівельне управління механізації» для огляду стану справ по відновленню мосту через річку Тисменицю на вулиці Героїв ОУН-УПА. Того дня проводилося встановлення балок для підтримки мостових плит.Міський голова Борислава Ігор Яворський, перший заступник міського голови Роман Садлівський та керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький на місці будівництва зустрілися із представником технагляду, щоб проконтролювати хід виконання робіт і обговорити прогнозовані терміни реалізації наступних етапів.

За минулий тиждень майстри підрядної фірми встановили три 15-метрові балки, займалися армуванням та підготовкою до бетонування стиків між ними.

За 4 місяці було виконано ряд підготовчих робіт, зокрема улаштування тимчасового переїзду та майданчиків. Також облаштовано усі чотири опори моста (обв’язка арматури, щебнева підготовка, бетонування). На сьогодні монтаж балок є частиною процесу улаштування прогонової будови, яка стане міцною основою для мостового полотна.

Additional information