Боротьба із незаконно встановленими МАФами та гаражними спорудами

Як доповів на щопонеділковій нараді із керівниками комунальних підприємств міста директор КП «Муніципальна варта» Леонід Федевич, боротьба із незаконно встановленими малими архітектурними формами (кіосками), гаражними та складськими спорудами у нашому місті набирає обертів.

 

Минулого тижня на виконання протокольного доручення працівниками підприємства було перевірено кіоски на вулицях Володимира Великого та Коваліва. І якщо на першій вулиці усі власники МАФів мають необхідні дозвільні документи та платять податок за землю, то на другій таки знайшлося два, які були встановлені незаконно. Один із них було демонтовано і передано на зберігання у ЖЕК №3. Із другим ведеться вияснення наявності дозвільних документів з допомогою поліції.

 

Також муніципалами було виявлено незаконно встановлені гаражі на вул. 600-річчя Борислава (поблизу гуртожитків медичного коледжу). Через те, що не відомо хто є власником споруд, а опитування місцевих мешканців не дало ніяких результатів, приписи та їх копії були розклеєні як на самих гаражах, так і по під’їздах найближчих будинків. Тому якщо до кінця тижня не буде знайдено власників, то споруди ліквідують, адже вони не лише поставлені незаконно, а й перешкоджають КП «Бориславтеплоенерго» у доступі до власних мереж.

Additional information