До уваги опікунів та піклувальників: літній відпочинок підопічних

На апаратній нараді в понеділок начальник служби у справах дітей Ганна Подставек доповіла про те, що у зв’язку із початком літнього сезону та канікулярного періоду появилась можливість організації літнього відпочинку для дітей, які перебувають під патронатом опікунів чи піклувальників. Пані Ганна наголосила, що служба сприятиме усім бажаючим організувати відпочинок для своїх підопічних.

 

«Не всі діти мають можливість зростати в люблячій сім’ї та бути захищені батьківським теплом та любов’ю! Таким дітям батьками є їхні опікуни/ піклувальники! – говорить п. Ганна, - Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю».

 

Бажаючі за детальною інформацією звертайтесь у службу у справах дітей Бориславської міської ради за адресою: м. Борислав, вул. Карпатська Брама, 14, (приміщення податкової інспекції, 4-ий поверх) та телефонуйте ‎(03248) 5-22-36.

Additional information