Ремонт дороги на Понерлі

Як ми повідомляли раніше, мешканці Понерли звернулись до влади з вимогою відремонтувати дорогу по вул. Б. Хмельницького та вул. Гірній. Багаторічна проблема зруйнованого дорожнього покриття вкрай турбує жителів даного мікрорайону, транспорт УТТ та інші великогабаритні машини курсують цими вулицями, вщент знищуючи їх.Оскільки коштів на ремонт цих ділянок в бюджеті на 2018 рік не закладено, єдиним виходом із ситуації, може стати звернення про допомогу до ПАТ «Укрнафта». Як зазначив міський голова Ігор Яворський, ще шість років тому на державному рівні була прийнята п’ятирічна програма, згідно якої нафтовидобувне підприємство було зобов’язане виділяти близько 1,5 млн. грн. щорічно на відновлення інфраструктури міста. За той період кошти було виділено лише один раз.

5 червня міський голова мав зустріч у Києві із головою правління ПАТ «Укрнафта» Марком Роллінсом. На зустрічі були обговоренні потреби в фінансуванні інфраструктурних проектів на території міста через окрему програму підтримки, зокрема, фінансова допомога в питанні ремонту вищевказаних ділянок доріг. У підсумку пан Роллінс запевнив, що в найкоротші терміни будуть подані конкретні пропозиції.

Станом на сьогодні розроблено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького. Дорожнє покриття по вул. Гірній вирівнюється грейдеруванням та підсипкою гравійно-щебеневою сумішшю. НГВУ погодилось долучитись технікою до цього ремонту.

Additional information