Бориславські школярі беруть участь в пілотному проекті ПРОФІКЕМП

Команда бориславських школярів «Oil City» від початку цього року бере участь у Всеукраїнському профорієнтаційному проекті «ПрофіКемп», який має на меті виховання в учнівської молоді почуття патріотизму та любові до рідної землі, поглиблення знань про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину. Про це детально нас інформувала директор Бориславської МФ ЛОЦЗ Галина Цибенко.

 

До травня 2019 школярі досліджуватимуть цікаві факти з життя Борислава та Східниці, будуть про них розповідати шляхом створення та розповсюдження відеофільмів, фоторепортажів, інших журналістських напрацювань.


Допомога від громади буде корисною і вагомою, адже наші юні бориславці спробують розповісти про туристичну привабливість нашого регіону на цілу Україну. Підтримати можна через соцмережу Facebook, залишаючи відгуки про нашу команду «Oil City» та поширюючи їхні дописи для більшого розголосу та вподобань: на сторінці Профікемп та на сторінці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості. Від активності залежатиме успіх у фінальній частині змагань.


Впродовж усього періоду проекту активну методичну та практичну допомогу учням надають керівник та працівники Центральної міської бібліотечної системи, вчителі першої школи, фахівці служби зайнятості Борислава. Також команда «Oil City» дуже вдячна за фінансову підтримку туристичній агенції «Весела планета» та підприємцю Ігорю Михацю, адже в наші скрутні часи не кожен відважиться нести матеріальні витрати для підтримки освітнього проекту.  Медіа підтримку забезпечують наші місцеві ЗМІ: радіоредакція «Слово», народний часопис «Нафтовик Борислава» та офіційний сайт Бориславської міської ради.

Additional information