В Бориславі відбулась комплексна перевірка з питань цивільного захисту

В період з 4 по 14 червня у Львівській області проходила комплексна перевірка щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби, під час якої було перевірено службову діяльність Головного управління ДСНС України у Львівській області, його районних, міських підрозділах.

8 червня представники комісії працювали в місті Бориславі.


14 червня в Львівській ОДА відбулась нарада і підбиття підсумків роботи комісії зі здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив: «Питання безпеки наших мешканців, в той час, коли ми потерпаємо від ворожої агресії Російської Федерації, є вкрай важливим. В умовах гібридної війни, яку проводить агресор, всі заходи і засоби використовуються. І тут ми повинні робити все задля безпеки мешканців області, безпеки споруд і будівель, які забезпечують життєдіяльність районів, міст і всієї області в цілому».

«Хочу подякувати всім за розуміння та співпрацю, завдяки яким комісія виконала всі завдання поставлені перед нею. Як свідчить акт перевірки, практично більшість недоліків було усунуто, але залишається ряд питань над якими треба попрацювати», - зазначив заступник Голови ДСНС – Голова комісії Руслан Білошицький.

 

Additional information