Старт у Нову українську школу

З 1 вересня 2018-2019 навчального року понад 470 учнів перших класів розпочнуть навчання в Новій українській школі, особливістю якої є створення сучасного освітнього середовища, в якому буде комфортно, приємно і цікаво навчатись. Новий підхід вимагає і відповідної матеріально-технічної бази, якою уже почали забезпечувати навчальні заклади міста.

 

Як повідомила на апаратній нараді начальник відділу освіти Елла Качмарчик, з цією метою відділом освіти Бориславської міської ради було здійснено замовлення на закупівлю обладнання навчальних кабінетів та засобів навчання для перших класів: сучасних меблів на суму 669,1 тис.грн., комп’ютерного мультимедійного обладнання на суму 255,9 тис.грн. та дидактичних матеріалів для учнів на суму 287,5 тис.грн.

 

Загалом, нова українська школа – це новий зміст освіти, методика навчання якого даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосувати їх у житті, сприятиме вільному творчому розвитку особистості дитини та даватиме їм наснагу і впевненість для власної реалізації.

Additional information