17 червня – День медичного працівника

Медики – охоронці людського здоров’я, які невтомно та наполегливо працюють щодня. Часто, не жаліючи зусиль і часу, саме ви приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань. Ви дбаєте за здоров'я нації, що є базовою умовою нормального розвитку країни та її благополуччя.

 

Сьогодні ми усі живемо в час реформ, які спрямовані на позитивні зміни у нашому житті. Не оминули вони і вас. Через це ви наважились на нелегкий, але необхідний, процес трансформації із державного підприємства у комунальне некомерційне. Тому дуже вдячний за те, що ви змогли оперативно відреагувати, взятися спільно до справи і зробити усе можливе, щоб зберегти медицину у нашому місті на належному рівні.

 

Тому з нагоди вашого свята, шановні працівники медицини, дозвольте від імені міської ради та від себе особисто щиро привітати вас із Днем медичних працівників. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

 

З повагою,

Ігор Яворський

міський голова

Additional information