«Борислав. На шляху до енергонезалежної громади» +ФОТО +ВІДЕО

Вчора, 17 червня, в центральній міській бібліотеці Борислава відбувся презентаційний показ відео про наше місто «Борислав. На шляху до енергонезалежної громади».

 

Нагадаємо, впродовж минулого тижня в Бориславі відбувались зйомки відеоролика про використання деревини для енергетичних потреб жителів та установ міста Борислава. Це стало можливим завдяки проекту «Kooperation in der Waldforshung Ukraine-Schweiz 2017-2020», де ЗОШ № 9 стала переможцем конкурсу «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії» та отримала інноваційний грант для реконструкції котельні зі встановленням твердопаливних котлів та внутрішніх систем опалення. Саме в рамках цього проекту й були передбачені зйомки відео.

 

Також варто додати, що відео відзняте самими жителями міста, які до цього жодного разу не тримали професійну камеру в руках. Основна мета цього проекту - це партисипативний  підхід - можливість дослідити певні питання через підготовку відео-продукту при цьому співпрацюючи в групі і створюючи позитивні зміни. Як зазначають організатори, процес зйомки був важкий, проте дуже захоплюючий, не вистачало часу, але енергії було вдосталь, здобуто неоціненний досвід, і вже є чергові ідеї для втілення.

 

Велике "ДЯКУЄМО" робочій групі, яка любязно поділилась з нами відеороликом - ми маємо честь першими запустити його в інтернет-мережу.

 

+ фото з презентації + відеоролик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ось і саме відео. Запрошуємо до перегляду.

 

Additional information