Незабаром відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні

1 липня у Сквері Героїв Небесної Сотні на перехресті вулиць Михайла Грушевського та Данила Галицького відбудеться відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні, який спільно власними силами зводять волонтери, небайдужі мешканці нашого міста.

 

Робота над створенням пам’ятника Героям Небесної Сотні у нашому місті тримається на активності, згуртованості та патріотизмі свідомих бориславців. Починати було нелегко, але згодом процес налагодився і знайшов свій темп.

 

Спочатку потрібні були ідеї, які знайшлися у малюнках вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, Школи мистецтв, навчальних закладів міста, а також самих мешканців. Підготовчі та будівельні роботи виконувалися силами бориславців, підприємців, депутатів міської ради, членами громадських організацій, релігійних громад, майданівцями та волотерами. Усі вони допомагають добровільно на благодійних засадах фізично, фінансово та матеріально.

 

За увесь час роботи було вимощено бруківкою стежку, облаштовано сходинки на пагорбі, виготовлено та встановлено гранітні елементи композиції пам’ятника, проведено та підключено освітлення. Зараз очікуються три скульптури, після встановлення яких буде проведено остаточний благоустрій навколишньої території і пам’ятник буде готовим до відкриття.

 

Хочеться висловити подяку усім, хто долучився до цієї тривалої, нелегкої, але такої необхідної справи. Не зважаючи на те, що ніхто не хотів зізнаватись у своїй причетності до створення пам’ятника, адже вважають це справою честі, а не можливістю для піару, нам все ж вдалося дізнатися про декого із них: Олег Віткович, Дмитро Герман, Микола та Олег Когути, Іван Щур, Андрій Жидик, Микола та Роман Ковалики, Ігор Ніклевич, Іван Попадинець, Ігор Саган, Юрій Фредрак, Сергій Желем, Микола Соляк, Василь Мойшевич, Руслан Гічва, Андрій Строцяк, Тарас Карпяк, Богдан Сенишин, Олег Шутько, Іван Сорока та працівники КП «Еко-Місто», Валерій Настенко та працівники КП «Бориславсвітло», прихожани Церкви Християн Віри Євангельської «Нове життя». Сердечно дякуємо й усім тим благодійникам і помічникам, яких не було названо – завдяки вам наше місто матиме приклад гідного вшанування нацією своїх Героїв.

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information