Співпраця з ПАТ «Укрнафта» в питаннях покращення медичного обслуговування

19 червня в приміщенні Бориславської міської ради представники влади міста, в.о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин, заступник міського голови Світлана Солоненко, перший заступник міського голови Роман Садлівський зустрілись з представниками кадрових служб ПАТ «Укрнафта»: начальником управління по роботі з персоналом ПАТ «Укрнафта» Ігорем Садовим та керівником групи кадрових сервісів Бориславського регіону ПАТ «Укрнафта» Русланом Скверисом.

 

Обговорення стосувалось співпраці ПАТ «Укрнафта» з владою міста в питаннях покращення медичного обслуговування населення міста, в тому числі працівників ПАТ «Укрнафта». Також до розмови був залучений заступник головного лікаря Борислава Микола Станько для подання детальнішої інформації про діяльність і потреби ЦМЛ. Окрім цього порушувалось болюче питання щодо процесу оптимізації чисельності працівників структурних підрозділів ПАТ «Укрнафта», які знаходяться на території міста Борислава.

 

Було досягнуто певного розуміння та за підсумками розмови буде підготовано та скеровано пропозиції в ПАТ «Укрнафта» щодо подальшої співпраці в цьому напрямку.

Additional information