Літній відпочинок юних спортсменів Борислава

З метою організації літнього відпочинку юних спортсменів з 4 по 26 червня на базі Дитячо-юнацької спортивної школи організовано спортивно-оздоровчий табір «Олімпієць», яким цьогоріч охоплено 110 учнів закладів освіти місиа, у тому числі й тих, які відвідують гурток «Джура».

 

Організатори – директор ДЮСШ О.Віткович та начальник табору А.Лисик – подбали, щоб дозвілля учнів було цікавим і змістовним. Після ранішнього шикування і проведення зарядки учні змагаються у різних спортивних дисциплінах. Проводяться турніри з футболу, настільного тенісу, шахів та шахмат, бадмінтону, спортивні естафети. Футболісти молодшої групи беруть участь у змаганнях, що проводяться у Дрогобичі та Трускавці.

 

Також у таборі подбали, щоб учні краще пізнавали свій рідний край. Відтак було організовано екскурсії на скелі Довбуша с. Уріч, у паркову зону міста, на спортивні майданчики та стадіони. Особливо припали до вподоби дітям плавальний басейн м. Трускавець, ігри на свіжому повітрі, походи в ліс та до озера.

 

Перед проведенням екскурсії та масових заходів вихователі обов’язково наголошують учнями на необхідності дотримання Правил безпечної поведінки в громадських місцях та природному середовищі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information