Благодійництво без кордонів

Минулої суботи Бориславський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримав благодійну допомогу для покращення надання соціальних послуг підопічним територіального центру.

 

Як повідомила на апаратній нараді директор терцентру Наталія Штереб, допомога надійшла від керівника церкви Євангельських Християн Баптистів.

 

Того дня до терцентру за дорученням керівника церкви Євангельських Християн Баптистів п. Абрама Фалька з благодійною місією завітав гість з Німеччини п. Петр. Він передав у територіальний центр від п. Абрама нову швейну машинку, машину для прання білизни, перукарську машинку для стрижки, електронний тонометр, глюкометри та тест-полоски для вимірювання цукру в крові.

 

Бориславський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру подяку п. Петру, Фальку Абраму та парафіянам церкви Євангельських Християн Баптистів за повагу, любов і опіку, яку вони приділяють літнім людям.

 

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Additional information