22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

Завтра, 22 червня, біля Бориславського історико-краєзнавчого музею, який колись був катівнею НКВС, о 12:00 год. за участі представників міської влади, депутатів та громадських організацій відбудеться покладання квітів шани та пам’яті до меморіального знаку жертвам політичних репресій.

 

Просимо, щоб цього дня було забезпечено приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будинках і спорудах державних підприємств, установ та організацій міста, а також обмежено проведення усіх розважально-концертних заходів.

 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні – це день пам’яті в Україні, який відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка у свій час забрала життя кожного п’ятого українця. Згідно з указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань цей день встановлено в Україні з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої Світової війни 1939-1945 років, їх подвигу та жертовності.

Additional information