Нове сміттєве випробування

ТзОВ «ДВ-Екосвіт» звернулось до Бориславської міської ради з листом, в якому підприємство заявляє про свої наміри розірвати договір на вивезення твердих побутових відходів, адже, на думку ДВ-Екосвіт, тарифи на цю послугу економічно не обґрунтовані і в місті спостерігається низький рівень оплати за послуги мешканцями та підприємствами.


Бориславської міською радою утворено робочу групу з представників влади, депутатського корпусу, громадських організацій, керівника ТзОВ «ДВ-Екосвіт». Було проведено вже декілька засідань, на яких заслухано претензії та концепцію стратегії поводження з ТВП на території м. Борислава, представлену директором підприємства, у частині, що стосується запропонованого в ній тарифу.


«Питання несплати мешканцями міста та іншими споживачами за послуги із вивезення побутових відходів на території міста є виключною компетенцією підприємства, як суб’єкта господарювання, і повинно вирішуватися в порядку проведення претензійно-позовної роботи і не може бути підставою дострокового розірвання договору, – зазначив на зустрічі перший заступник міського голови Роман Садлівський. - 15 вересня 2017 року було встановлено тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для ТзОВ «ДВ-Екосвіт» і після цього жодного разу було звернень до міської ради із питанням підняття тарифів до економічно обґрунтованих. Тому виконавчим комітетом було відмовлено в розірванні договору, так як підстави наведені ТзОВ «ДВ-Екосвіт» є необгрутованими та не відповідають умовам договору».


Проте, напрацьовуючи різні варіанти розв’язання конфлікту, керівництво міста веде перемовини із суб’єктами господарювання, що надають послуги з збору та перевезення відходів в інших регіонах щодо оцінки існуючих тарифів та пропозицій з надання послуг. За результатами зустрічей прогнозується вирішення проблеми через проведення конкурсу, адже вже декілька компаній вбачають даний напрямок перспективним і зацікавленні в наданні послуг.

Additional information