День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

Сьогодні, 22 червня, Україна вшановує пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям заради нашого майбутнього під час Другої Світової Війни 1939-1945 років.

 

У Бориславі також цей день не залишився забутим. До меморіальної дошки на колишній катівні НКВС (будівля Історико-краєзнавчого музею м. Борислава) заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, начальник управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Роман Тарнавський, а також члени громадських організацій та партійних осередків поклали квіти шани та запалили свічки пам’яті.

 

У Другій світовій війні Україна понесла людські втрати більші, ніж Велика Британія, Канада, США і Франція разом узяті. Загальні втрати України в цій війні оцінюються в 8-10 мільйонів життів, як серед військових, так і серед цивільного населення. Такими виявилися для українців наслідки зіткнення двох тоталітарних режимів.

 

Тому у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни ми вклоняємося тим, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття. Вічна слава і шана усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні.

 

 

 

 

Additional information