На СОК "Нафтовик" відкриють новий майданчик зі штучним покриттям

Близько шести місяців на спортивно-оздоровчому комплексі "Нафтовик" тривали роботи із облаштування другого спортивного майданчика зі штучним покриттям. Часто несприятливі погодні умови змушували працівників фірми-підрядника відтерміновувати деякі роботи, але нарешті процес підходить до завершення і вже наступного четверга відбудеться відкриття.

 

Як ми уже повідомляли раніше, минулого року в рамках реалізації спільного проекту Міністерства інфраструктури України, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Бориславської міської ради було підписано Угоду про будівництво комплексного спортивного майданчика зі штучним покриттям на спортивно-оздоровчому комплексі «Нафтовик».

 

Зараз проводяться завершальні роботи з облаштування покриття і встановлення обладнання на майданчику. Завершити благоустрій прилеглої території планують до дня офіційного відкриття майданчика, яке відбудеться 28 червня.


Проект цього майданчика став переможцем конкурсу проектів Державного фонду регіонального розвитку. Роботи було розпочато одразу після отримання фінансування з бюджетів облдержадміністрації (500 000 грн.), нашого міста (439 000 грн.) та ДФРР (1 600 000 грн.). Майданчик розрахований для декількох видів спорту, а саме тенісу, бадмінтону, волейболу та баскетболу.

 

Additional information