Джурівці представлятимуть область у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Сокіл»

Гуртківці «Джури» ЗОШ №7 м. Борислава представлятимуть Львівську область у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Сокіл» («Джура»), який відбудеться в Переяславі-Хмельницькому Київської області з 1 по 15 липня.

 

Позаду у бориславської команди другий обласний етап гри, де вони 12-17 червня змагалися з 34 командами і вибороли загальнокомандне третє місце. Та організатори конкурсу змінили своє рішення: з огляду на високий рівень підготовки та активності наших джурівців судді вирішили надати право представляти область у фінальному етапі конкурсу бориславцям.

 

До складу команди (рою) входили: Повх Роман, Ковальський Владислав, Кошовий Ілля, Загоруйко Наталія, Душка Лілія, Пишкович Софія, Дінгес Зоряна, Гучок Наталія, Полюганич Василина, Шуфлат Віталій. Велика кількість важких випробувань не злякала школярів і вони змогли вибороти чимало призових місць як в особистому, так і в командному заліках.

 

Наставники бориславських «Джурівців» Микола Когут та Володимир Коцко на сторінці ЗОШ №7 у соцмережі Facebook подякували організаторам за чудову можливість позмагатись та показати свої сили, учасникам – за завзятість та вдалі виступи, а їхнім батькам – за чудових дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information