Вчора на засіданні виконкому

Вчора, 26 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. Члени виконкому розглянули 13 питань порядку денного. Виконавчий комітет своїм рішенням створив комісію для демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд в місті Бориславі. Відповідно до Положення про Порядок розміщення тимчасових споруд, демонтаж, перевезення, зберігання самовільно встановлених тимчасових споруд та конструкцій, комісія скликається для огляду таких виявлених конструкцій і складає відповідний акт. Дана комісія буде вивчати правові підстави для демонтажу самовільних споруд, які встановлені без дозвільних документів. За висновком комісії, КП «Еко-місто» буде надаватись право демонтувати і складувати ці споруди у себе на підприємстві.

 

Також, відповідно до процедури створення ОСББ, було проголосовано за проекти рішеннь «Про затвердження акту про списання багатоквартирного житлового будинку з балансу державного комунального підприємства «ЖЕК № 1» по № 18 на вул. Данила Галицького та №18А по вул. Коваліва.

 

Рішення щодо комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців м.Борислава було доповнено абзацом щодо виплати одноразової допомоги учасникам АТО, які перебували в полоні.

 

В рамках реалізації мікропроекту щодо капітального ремонту в частині заміни вікон і дверей у головному корпусі КП Спортивно-оздоровчий комплекс «Нафтовик» члени виконавчого комітету затвердили кошторисну документацію.

 

Також відповідним рішенням члени виконкому затвердили комісію, план заходів на 2018-2019 рр та положення про комісію з питань координації дій щодо попередження насильства в сім`ї. Окрім цього було підтримано рішення «Про погодження внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Борислава на 2018 рік», «Про внесення змін до договорів оренди нерухомого майна», «Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав», «Про внесення змін та доповнень до Інструкції з діловодства за запитами на інформацію» та інші.

Additional information