Олег Березюк на сесії Бориславської міської ради

27 червня 2018 року на засіданні сесії Бориславської міської ради був запрошений до слова Народний депутат України Олег Березюк, який прибув зі своїм візитом в Борислав. Головною причиною приїзду Олега Березюка в наше місто є підтримка позиції влади щодо недопущення відміни сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету Борислава в процесі консолідації окремих підрозділів та оптимізації управлінської структури ПАТ «Укрнафта».

 

Олег Березюк озвучив варіант розвитку подій щодо вирішення проблеми сплати ПДФО. За словами нардепа, вже невдовзі буде прийматись закон, що стосуватиметься Податкового Кодексу і буде скеровано пропозицію Міністра Фінансів для внесення зміни в Податковий Кодекс. Пропозиція полягатиме в умові сплати ПДФО підприємством не лише по місцю реєстрації окремого підрозділу, а й по місцю знаходження його виробничих активів. Також Народний депутат закликав створити якісну робочу групу для напрацювання економічних пропозицій виходу із цієї ситуації.

 

Міський голова Борислава Ігор Яворський подякував Олегу Березюку за приїзд в Борислав та зазначив: «Ми вже маємо деякі напрацювання, спільно із Народним Депутатом Богданом Матківським провели вже ряд зустрічей з головою правління ПАТ «Укрнафта» та підготували пропозиції щодо внесення змін в Податковий Кодекс. Маю велику надію, якщо ми об’єднаємо зусилля, знайдемо підтримку в Верховній Раді і досягнемо запланованого результату».

 

 

 

Additional information