Урочистості до Дня Конституції України

Сьогодні засідання 54 сесії Бориславської міської ради розпочалось урочистостями присвяченим Дню Конституції України, яке відзначатиметься в Україні завтра.

 

Із вітальним словом з нагоди прийдешнього свята виступив міський голова Ігор Яворський, який зауважив, що наш сьогоднішній день – це заслуга тих, хто віддав своє життя на сході України, і тих, хто досі там тримає оборону. Тому - глибока шана їм, подяка і низький уклін їхнім батькам.

 

 

Волонтер, голова ГО «Фенікс» Микола Кобільник вручив батькам загиблих героїв фотоальбоми зі світлинами гори Героїв Небесної Сотні у с. Довге. Пан Микола наголосив, що ці альбоми збережуть пам’ять про історичні моменти для майбутніх нащадків і будуть своєрідним нагадуванням про те, що Герої не вмирають, вони назавжди в наших серцях.

 

Також з вітальним словом звернувся до присутніх Народний депутат України Олег Березюк.

 

На святковому концерті виступили Ольга Сидоряк із піснею «Моя земля», Софія Гапчак із віршем «Болить», Ірина Гаман із піснею «Україна», хореографічний колектив «Дівочий віночок» виконав ліричний фольклорний танець «Веснянка», а Анна Маринін – пісню «Ми – Україна».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information