В День Конституції у Бориславі відкрили спортивний майданчик [+ ФОТО]

 

Сьогодні, 28 червня, на спортивно-оздоровчому комплексі «Нафтовик» відбулось відкриття нового спортивного майданчика із штучним покриттям для занять з волейболу, баскетболу, великого тенісу. І нехай погода трішечки капризувала, та це не завадило відкрити чергову сторінку у спортивному житті міста Борислава.

 

Міський голова Ігор Яворський насамперед привітав присутніх з одним із найбільших державних свят України – Днем Конституції, а також нашим спортивним святом – відкриттям цього майданчика: «Чимало зусиль прикладено на різних рівнях, залучено кошти з міського, обласного і держаного бюджетів. Але впевнений, що це не на марно. Це хороша інвестиція – інвестиція в здоров’я, інвестиція в майбутнє! Цього року ми маємо ще одне досягнення – перемогу в мікропроекті щодо заміни всіх вікон і дверей в готелі спортивного комплексу. А це означатиме, що вже невдовзі зможемо якісно приймати спортсменів і наш комплекс  поступово буде набувати рівень регіонального».

 

 

Графіки тренувань на майданчиках наразі ще формуються. Детальніше про умови відвідувань можна дізнатись у директора Стадіону "Нафтовик" (вул.Коновальця, 6) Василя Криворучишака. Для зручності, з погодження, надаємо моб. контактний номер директора: 0978795777.

 

Additional information