Прогрес будівництва моста на вул. Героїв ОУН-УПА

Учора міський голова Борислава Ігор Яворський та керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький в черговий раз відвідали місце будівництва моста на вулиці Героїв ОУН-УПА через річку Тисменицю, щоб побачити динаміку змін та пересвідчитись у дотриманні графіку виконання робіт підрядником.

 

За 5 місяців було виконано ряд підготовчих робіт, а саме влаштування тимчасового переїзду та майданчиків. Також встановлено усі чотири опори моста (обв’язка арматури, щебнева підготовка, бетонування). Уже завершено монтаж 15-метрових балок, що є частиною процесу улаштування прогонової будови, яка буде міцною основою для мостового полотна.

 

Станом на сьогодні працівники фірми-підрядника виконують роботи з обв’язки арматури та підготовку до бетонування наступного шару укріплення прогонових будов. Цього тижня також очікується доставка 24-метрових балок, які нарешті вперше за 10 років з’єднають обидва береги річки.

 

Як запевнив представник підрядника, роботи ідуть за планом, що дає впевненість у завершенні будівництва до вересня цього року.

 

На світлинах можна побачити динаміку будівництва мосту від березня цього року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information