Герої не вмирають!

Вчора у сквері Героїв Небесної Сотні відбулося відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні, який був збудований завдяки небайдужості, патріотизму та національній свідомості мешканців нашого міста.

 

Як ми вже згадували раніше, підготовчі та будівельні роботи виконувалися силами бориславців, підприємців, депутатів міської ради, членів громадських організацій, релігійних громад, майданівців та волотерів, які добровільно на благодійних засадах допомагали фізично, фінансово та матеріально.

 

Перерізати стрічку і відкрити пам’ятник було доручено міському голові Борислава Ігорю Яворському та головним ініціаторам зведення пам’ятного знаку Олегові Вітковичу й Олегові Когуту. Після підняття прапорів під звучання державного гімну міський голова у своєму вітальному слові щиро подякував усім тим, хто долучився до створення пам’ятника, а особливу вдячність висловив новітнім Героям України. "Немає більшої любові, ніж віддати власне життя за друга, - зауважив пан Ігор. - Тому ми повинні гідно шанувати таку велику жертву та завжди пам’ятати її сенс та цінність".

 

За християнською традицією священнослужителі храмів міста провели спільну молитву за упокій душ Героїв, а також освятили пам’ятник.

 

Пам’ять Героїв вшанували хвилиною мовчання, а також спогадами про тодішні події на Майдані, віршами та піснями, які звучали від молоді Борислава. Також усім присутнім було представлене тематичне театралізоване дійство у виконанні членів військово-патріотичного гуртка "Джура", яке нікого не залишило байдужим.

 

Після завершення офіційної частини відкриття волонтери пригощали усіх свіжозвареним кулішем та продовжували ділитися власними спогадами й історіями про Майдан та сучасну війну на сході України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information