Центральна міська лікарня переходить у статус комунального некомерційного підприємства

Минулого тижня на сесії Бориславської міської ради було прийнято рішення про затвердження Передавального акту «Центральної міської лікарні м. Борислава» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м. Борислава». Як доповів на апаратній нараді головний лікар бориславської ЦМЛ Віталій Головчак, окрім передавального акту було затверджено статут комунального підприємства, а також списано основні засоби медичного обладнання та автотранспорту, які не придатні для подальшого використання.

 

Починаючи з цього тижня у ЦМЛ будуть здійснюватись відповідні організаційно-адміністративні зміни, які не лише необхідні для початку функціонування комунального некомерційного підприємства, а й для забезпечення безперервного надання медичних послуг у місті.

 

Також міський голова наголосив на тому, що ЦМЛ не варто відкладати підписання угоди з Національною службою охорони здоров’я, адже тим, хто буде в числі перших, служба нараховуватиме доволі непоганий фінансовий ресурс, який зможе стати хорошим поштовхом для покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Наступним «дедлайном» для підписання такого договору назване 15 серпня і у ЦМЛ є усі шанси встигнути укласти угоду до цього терміну.

Additional information