Чергова акція протесту на Понерлі

Сьогодні на вулиці Богдана Хмельницького відбулася чергова мирна акція протесту місцевих мешканців, які не пускали курсувати вище названою вулицею спеціалізовану техніку підрозділів ПАТ «Укрнафта». Таким чином жителі вулиць Б. Хмельницького та Гірної хочуть привернути увагу керівників ПАТ «Укрнафта» до проблем з дорожнім покриттям цього мікрорайону.

 

Щоб обговорити вимоги протестуючих та визначити шляхи їх подальшого втілення в життя із громадянами зустрілися представники влади і нафтовидобувного підприємства, а саме міський голова Борислава Ігор Яворський, перший заступник міського голови Роман Садлівський та директор Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ «Укрнафта» Олег Мальчик.

 

У результаті попереднього обговорення «Укрнафта» дала письмову згоду на 50-відсоткове фінансування ремонту дороги по вул. Б. Хмельницького, а міська влада зобов’язується взяти на себе виготовлення проектно-кошторисної документації для даного проекту та дофінансувати решту 50% необхідної суми. Також із мешканцями було узгоджена організація ще однієї зустрічі через два тижні, де будуть представлені конкретні цифри та терміни для виконання усіх необхідних робіт.

 

Additional information