На відбудову моста через р. Тисмениця виділять ще 1 млн. грн.

Вчора стало відомо, що на відбудову мосту на вулиці Героїв ОУН-УПА через річку Тисменицю із державного бюджету буде додатково виділено ще 1 мільйон гривень. Таке стало можливим завдяки клопотанню Народного депутата України Богдана Матківського, яке було підтримано і затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України № 423-р від 13 червня 2018 року.

 

Народний депутат ще 15 травня звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра фінансів України Олександра Данилюка із особистим зверненням, у якому просив під час формування розподілу коштів субвенції з державного бюджету 2018 року місцевим бюджетам посприяти у отриманні додаткових коштів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку об’єктів соціальної інфраструктури населених пунктів Дрогобиччини. Серед 14-ти об’єктів у списку депутата значився і наш міст.

 

Як зауважив пан Богдан у своєму зверненні, виділення субвенційих коштів на вибрані об’єкти забезпечить вирішення основних актуальних завдань у контексті реалізації регіональної політики держави.

Additional information