Дитячому будинку сімейного типу 1 рік!

Учора, 3 липня, Дитячий будинок сімейного типу сім’ї Харченків відсвяткував першу річницю свого функціонування. У листопаді 2016 року відбулося офіційне відкриття ДБСТ, будівля якого розташована на вул. Зеленій. Завдяки німецькому Благодійному фонду "Міст у життя" та сприянню міської влади будинок було зведено всього за 100 днів із дотриманням усіх необхідних вимог та стандартів для комфортного проживання багатодітної сім’ї.

 

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Від часу відкриття впродовж пів року подружжя Харченків усиновило шестеро дітей із двох сімейних груп і саме 3 липня 2017 року підписало угоду із Бориславською міською радою про функціонування як повноцінний Дитячий будинок сімейного типу.

 

Галина та Сергій Харченки мають своїх рідних 4 дітей, але завжди мріяли взяти на виховання дітей, у яких немає батьків. Подружжя Харченків – дбайливі, добрі та люблячі батьки, які завжди по-особливому розповідають про своїх вихованців, гордяться їхніми досягненнями та успіхами. Під час спільного життя вони увесь свій батьківський потенціал витрачають на потреби дітей. Основним завданням першого року їх спільного життя було згуртування вихованців та їх адаптація у своїй родині, що у них чудово вийшло.

 

Завдяки існуванню Дитячих будинків сімейного типу діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, мають можливість виховуватись у родинному колі і отримувати досвід сімейного спілкування, а це важливо для їх подальшого життя та соціальної адаптації.

Additional information