Підготовка навчальних закладів міста до початку нового навчального року

Літо пора не лише відпочинку для учнів та працівників закладів освіти міста, а й можливість підготувати приміщення до початку нового навчального року. Як розповіла на апаратній нараді провідний спеціаліст відділу освіти Майя Гоц, у школах, дитсадках та закладах позашкільного навчання активно ведуться роботи з ремонту навчальних класів та поповнення і оновлення матеріально-технічного забезпечення.

 

З метою організованого початку нового навчального року у ЗОШ № 3 уже завершено капітальний ремонт класу для вивчення іноземної мови, який було проведено силами робітників школи за матеріальної підтримки спонсорів. У класі відновлено паркетне покриття, вмонтовано шафу-стелаж, дано нове освітлення, встановлено нову дошку та комплект нових парт. Окрім цього тривають роботи з капітального ремонту кабінету групи короткотривалого перебування учнів п’ятирічного віку.

 

У другій половині червня ЗОШ №8 у двох класах розпочала заміну підлоги. Для виконання цих видів робіт з місцевого бюджету було виділено 22 тис. грн. на закупівлю необхідних будівельних матеріалів, а саме брусів та дощатого покриття.

 

У Центрі дитячої та юнацької творчості також заплановано ряд заходів щодо покращення умов перебування дітей і працівників. Станом на сьогодні у ЦДЮТ ведеться ремонт кабінетів гурткової роботи із заміною підлоги у деяких з них. Також капітальний ремонт проводиться у виставковій залі «Світлиця», яка стане цікавою новинкою у нашому місті.

 

Відділом освіти Бориславської міської ради було проведено закупівлю через систему електронних торгів по процедурі допорогової закупівлі на закупівлю тренажерного обладнання для Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 і Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7. Із переможцем торгів уже укладено договір на суму 182600 грн. (100000 грн. кошти обласного бюджету, 82600 грн. кошти місцевого бюджету).

 

Покращення умов для учасників освітнього процесу сприятиме зростанню якості навчання та посиленню мотиваційної складової їхньої діяльності.

Additional information