Визначено переможця конкурсу на право користування стоянками таксі на території міста

У вівторок, 3 липня, відбулося засідання конкурсного комітету на визначення права користування стоянками таксі на території міста Борислава. До участі у конкурсі зголосилися два претенденти, які подали відповідні пакети документів на розгляд комісії і взяли участь у засіданні того дня. Члени комісії розглянули подані документи у відповідному порядку та визначили переможця конкурсу.

 

На конкурс виносилось три об’єкти:

 

№ п/п

Об’єкт  конкурсу

Місцезнаходження стоянки таксі

Площа земельної ділянки (кв.м)

 

Кількість місць для стоянки таксі

1.

№ 1

площа І.Франка

 

 

120

 

 

10

 

 

2.

№ 2

 

 

 

вул. Весняна, 1

(м-н «СВ Люкс»)

 

60

 

 

5

 

 

вул. І.Сеник, 15

(район автостанції)

 

24

2

3.

№ 3

вул. С.Коваліва

(м-н «Рукавичка»)

 

60

5

 

Отримати право на користування стоянками таксі на території міста виявили бажання ПП «Ту-Стань» (Львівська обл., м. Борислав, вул. В.Великого, 121) та ПП «Бориславтранстур» (Львівська обл., м.Борислав, смт.Східниця, вул. Шевченка, 61), які подавали заявки на участь по усіх трьох об’єктах.

 

Оскільки документи претендента ПП «Ту-Стань» були подані не в повному обсязі, а ПП «Бориславтранстур» за підрахунком результатів набрав необхідну кількість балів, конкурсним комітетом було прийнято рішення визнати «Бориславтранстур» переможцем.

 

Відтак після прийняття рішення виконавчого комітету «Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету з визначення права користування стоянками таксі на території міста Борислава» підприємство має укласти договір терміном на 3 роки з комунальним підприємством «ЕКО-МІСТО».

Additional information