Борислав приймає участь у конкурсі Британської ради

Минулого тижня відділом розвитку міста Бориславської міської ради було подано проект по міжнародно-технічній допомозі за програмою «Culture Bridges» на конкурс Британської Ради «Проекти національної співпраці». Як розповіла на апаратній нараді спеціаліст відділу розвитку міста Мар’яна Заікіна, розмір очікуваного гранту становить 10 000 Євро.

 

Від Борислава на конкурс  було подано проект «Видавництво та презентація історико-краєзнавчого фотоальбому «Борислав – минуле і сучасність», який буде реалізовано спільно із однією з несуміжних до Львівської областей України у сфері культури та креативних індустрій. Також це дасть хорошу можливість налагодити ефективні зв'язки між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС.

 

«Сulture Bridges» фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Програма стартувала ще у листопаді 2017 року та триватиме аж до жовтня 2020 року.

Additional information