Розподіл путівок до ДП «УДЦ «Молода Гвардія» для оздоровлення та відпочинку дітей

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року № 227 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія» (зі змінами), наказу Міністерства соціальної політики України від 05.07.2018 року № 970 «Про організацію VІІ тематичної зміни в державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода Гвардія» надаємо розподіл путівок:

 

ДП «УДЦ «Молода Гвардія» на VІІ тематичну зміну «Усі ми діти твої, Україно» з 14 липня  до 03 серпня 2018 року, а саме 1 (одну)  бюджетну путівку.

 

Звертаємо вашу увагу на необхідності забезпечення підбору дітей у віці від 7 до 17 років включно відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до Державного підприємства України «Український дитячий центр «Молода Гвардія» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 11.02.2016 № 104.

 

Виїзд заплановано на 13 липня 2018 року.

 

За додатковою інформацією мешканці м. Борислава та смт. Східниці, які відносяться до пільгових категорій просимо звертатись в Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради по вул. Грушевського, 7 м. Борислав каб. №7 тел. (0248) 5-00-54.

Additional information