Приміщення в оренду для банку

Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради повідомляє про намір передати в оренду нерухоме майно – нежитлове приміщення площею 77, 4 кв.м., яке знаходиться за адресою: м. Борислав, вул. Коваліва, 14А (балансоутримувач  ДКП «ЖЕК №2»), для розміщення відділення банку, терміном на 2 роки. Орендна ставка для розміщення фінансових установ, ломбардів, бірж, брокерських, дилерських, маклерських, рієлторських контор(агентств нерухомості), банкоматів складає - 22%,  відповідно до Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном, що перебуває у власності територіальної громади міста Борислава, у новій редакції.

 

Особи, які бажають отримати зазначений об’єкт нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні подати заяву про оренду.

 

За довідковою інформацією звертатись до відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42 (4-й поверх каб. № 45).

Additional information