У Бориславі придбають житло для дитини-сироти

Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету Бориславської міської ради було прийнято рішення про купівлю житла для дитини-сироти. На таку ціль із державного бюджету нашому місту було виділено субвенцію у розмірі 250 000 гривень і служба у справах дітей уже презентувала обрану для придбання квартиру.

 

Як доповіла начальник служби у справах дітей Ганна Подставек, відповідно до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа Бориславу було виділено кошти на придбання житла для 19-річного студента Бориславського професійно-технічного ліцею, який має статус дитини-сироти.


Це вже друга квартира, яка буде придбана для осіб із числа дітей-сиріт, чи дітей, позбавлених батьківського піклування. У вересні минулого року в рамках програми придбання житла дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування на умові співфінансування з обласного та місцевого бюджетів отримала своє власне житло колишня вихованка дитячого будинку "Оріана".

 

У черзі на отримання житла зараз знаходиться ще четверо осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для придбання їм нових помешкань у міському бюджеті уже передбачаються кошти на наступний рік, щоб знову прийняти участь у програмі співфінансування із обласним бюджетом.

Additional information