Освітянам виплатять оздоровчі у повному обсязі

Для виплати педагогічним працівникам шкіл матеріальної допомоги на оздоровлення у повному обсязі виконавчим комітетом міської ради було погоджено внесення змін у деякі додатки рішення міської ради від «Про міський бюджет міста Борислава на 2018 рік» за загальним та спеціальним фондом на суму у 2 600 000 грн..

 

Враховуючи клопотання відділу освіти Бориславської міської ради було внесено зміни до помісячного розпису освітньої субвенції, а саме збільшено кошторисні призначення в липні місяці. Як пояснив начальник фінансового управління Юрій Петрів, таке стало можливим за рахунок зменшення призначень у вересні, жовтні, листопаді та грудні 2018 року.

 

Це рішення було зумовлене недостатнім забезпеченням фонду оплати праці педагогічним працівникам шкіл міста через нову формулу обрахунку державної субвенції освітянам Борислава, яка сьогодні змушує навчальні заклади та міський бюджет вдаватись до заходів з економії, щоб віднайти необхідні кошти для виплати захищених статей видатків освітньої галузі міста.

Additional information