На вул. І. Сеник буде влаштовано трубопровід побутової каналізації

Минулого тижня на черговому засіданні виконавчого комітету Бориславської міської ради було прийнято рішення про влаштування трубопроводу побутової каналізації в районі забудови будинків №№ 20-64 на вулиці Ірини Сеник в м. Бориславі.

 

Будівництво 24-х будинків (касарень) у мікрорайоні на вул. І. Сеник здійснювалось у 30-их роках минулого століття і вони не були облаштовані належною системою водовідведення. Станом на сьогодні водовідведення від 257 квартир цих будинків повинно здійснюватись через систему відстійників та вигрібних ям.

 

Управлінням житлово-комунального господарства та енергозбереження пропонується влаштувати трубопровід побутової каналізації і з'єднати його із існуючим (діючим) міським трубопроводом побутової каналізації Ø 700 мм на вулиці Ірини Сеник. Відповідно до прийнятого рішення управління займеться виготовленням, погодженням та затвердженням проектно-кошторисної документації, а також стежитиме за належним введенням трубопроводу в експлуатацію.


Як пояснив головний спеціаліст управління ЖКГ Богдан Романів, реалізація даного рішення дасть можливість покращити санітарно-епідемічний стан навколишнього середовища та попередити утворення надзвичайної ситуації внаслідок потрапляння нечистот до відкритих водойм та річок в м. Бориславі.

Additional information