Чи готові ДНЗ до початку нового навчального року?

Впродовж літніх канікул у дошкільних навчальних установах нашого міста велись роботи з ремонту приміщень та облаштуванням територій до нового навчального року. Багато робіт уже зроблено, деякі ще у процесі, а з деякими необхідна допомога. Як доповіла сьогодні на апаратній нараді заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, станом на 1 серпня працюють ДНЗ № 1, 4, 6, 17, 18, 19, 20, які вона особисто оглянула після їх відкриття.

 

З першого дня червня розпочався період літніх канікул у дошкільних навчальних закладах. Було вирішено, що ДНЗ працюватимуть почергово згідно затвердженого графіку, тож батьки завчасно були ознайомлені і мали можливість влаштувати свою дитину в один із працюючих дошкільних закладів.

 

Відтак, наприклад, у ДНЗ № 4 за час відсутності дітей було повністю відремонтовано санвузли, здійснено побілку, встановлено зовнішні підвіконники, змінено двері та підлогу. У ДНЗ № 6 з допомогою КП "Зелений світ" було виконано зрізку і кронування дерев, також було проведено санітарну побілку харчоблоку, відновлено його дах, проведено малярні роботи. У ДНЗ № 11 було відремонтовано кухонну плиту, замінено вхідні двері, прокладено новий силовий кабель. У ДНЗ № 19 здійснено заміну двох вхідних дверей та вікон, покладено кахельну плитку у харчоблоці, замінено кухонне обладнання, естетично оформлено кімнати, облаштовано і прибрано навколишню територію. У ДНЗ № 17, 18 і 20 виконано санітарні побілки в кімнатах та харчоблоках.

 

З 13 серпня розпочинають свою роботу ДНЗ № 3, 11, 16, з 15 серпня - № 14, з 28 серпня - № 2, у яких ще тривають ремонтні роботи.

 

Наголосила Роксоляна Всеволодівна і на тому, що наступного літа необхідно взяти до уваги цьогорічні зауваження та пропозиції батьків щодо прийому дітей на канікулярний період у інші дитсадки, адже проблемних питань виникло чимало, та завдяки оперативному реагуванню відділу освіти й самих працівників їх вдавалось вирішувати у найкоротші терміни.

 

Корисними канікули стали і для міського бюджету, адже саме вони дали можливість зекономити близько 1 700 000 грн.

 

Заступник міського голови щиро вдячна працівникам садочків, батьківським колективам та спонсорам, які спільно організовували роботу по підготовці дитсадків до початку нового навчального року, а також відділу освіти за допомогу та організацію цієї роботи.

 

Заступник міського голови Роксоляна Гарасимів про проведену за літній період роботу в ДНЗ Борислава (фрагмент відео з онлайн трансляції апаратної наради)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information