Що робити із великогабаритними відходами?

Проблема вивезення великогабаритних відходів притаманна кожному мікрорайону нашого міста, але її вирішення не є таким складним, як видається на перший погляд.

 

Теплі пори року розпочинають господарські клопоти, результатом яких є чималі купи великогабаритних відходів, які не утилізовуються як звичайне побутове сміття. Залишати ВГВ біля сміттєвих майданчиків не лише некультурно, а й незаконно, що передбачає адміністративну відповідальність.

 

Як пояснили у КП "Муніципальна варта", відповідно до Правил благоустрою та порядку утримання території міста Борислава забороняється спалювати забороняється складування таких відходів біля сміттєвих майданчиків, де розміщені контейнери для ТПВ. За порушення Правил благоустрою та порядку утримання території міста Борислава передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Великогабаритні відходи та будівельне сміття не належать до визначення «тверді побутові відходи». За роз’ясненням управління житлово-комунального господарства та енергозбереження, у нашому місті для того, щоб позбутися ВГВ можна звернутись, наприклад, до надавача послуг із вивезення твердих побутових відходів ТзОВ «ДВ-Екосвіт» за адресою м. Борислав, вул. Трускавецька, 125, (контактний телефон (03248) 5-68-98) та придбати одноразовий талон для вивезення ВГВ. Вартість вивезення 1,0 м³ великогабаритних відходів становить – 13,64 грн., а послуги перевезення автомобільним транспортом становлять – 76, 94 грн..

Additional information