Орендарі, які не мають документів на землю, будуть відшкодовувати всю суму збитків

3 липня міський голова Ігор Яворський своїм розпорядженням затвердив персональний склад комісії з визначення та відшкодування територіальній громаді м. Борислава збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства.

 

Також раніше було затверджено Порядок, який встановлював єдину процедуру відшкодування та врегульовував процес визначення розмірів таких збитків. Отож, сума відшкодування буде розраховуватись з моменту фактичного користування земельною ділянкою, у вигляді плати, яка була недоотримана територіальною громадою Борислава за весь період використання цієї земельної ділянки з порушенням.

 

Порядок поширюється як на юридичних, так і на фізичних осіб.


За інформацією управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, на сьогодні є декілька орендарів земельних ділянок, які не продовжили договори або не зареєстрували додаткові угоди, також є значна кількість земельних ділянок, орендарі яких взагалі не звертались за належним оформленням документів. Комісія вживатиме заходи щодо виявлення таких і притягнення до відповідальності.

Additional information