Пора на квест!

У рамках конкурсу молодіжних проектів Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки впродовж двох днів, 13-14 серпня, у с. Березина (Миколаївський район, Львівська область) відбудеться спортивний квест для делегатів молоді із районів Львівської області, де у програмі передбачені шнурова школа, каякінг, волейбол, скелелазіння, перегони на байдарках чи катамаранах Дністром, здорова польова кухня, ватра знайомств, а також сюрприз від організаторів.

 

Кожна команда повинна включати одного дорослого (вчитель, керівник гуртка, громадський активіст, який працює з дітьми та молоддю) та троє дітей – учні школи, члени громадської організації, колективу, гуртка віком 12-16 років.

 

Для того щоб стати учасником квесту необхідно заповнити електронну форму зголошення: https://goo.gl/9vFVq5, отримати підтвердження на електронну адресу, а також телефонний дзвінок, приїхати самостійно у с. Березина Миколаївського району Львівської області (організатори не відшкодовують транспортні витрати). Мати з собою власний спальний мішок та особистий посуд (горнятко, ложку і миску – металеві, не керамічні).

 

Детальніше за посиланням: http://manivci.org/pora-na-kvest-berezyna

 

Контактна особа: Анастасія, 097 690 63 72 та 063 87 99 577.

Additional information