Підходить до завершення реконструкція другого поверху приміщення ЦМЛ по вул. Куліша

Вчора, 8 серпня, міський голова Ігор Яворський із заступником Роксоляною Гарасимів проінспектували заклад ЦМЛ на предмет оцінки темпів та якості виконання ремонтних робіт. Впродовж останнього часу проводилась реконструкція другого поверху приміщення ЦМЛ, що по вул. Куліша, для розширення об’єднаного стаціонару терапевтично-ендокринологічного відділення.

 

За інформацією підрядника, ремонт планують завершити в перших числах вересня, тож міський голова попередньо анонсував відкриття оновленого відділення до Дня міста.

 

Отже, на третьому поверсі, в поліклінічному відділенні, сконцентровані всі консультативні кабінети лікарів. Другий поверх вже повністю займатиме терапевтично-ендокринологічний стаціонар.

 

 

Міський голова наголосив: «Сподіваюсь, що незручності, які відчували пацієнти і лікарі в період реконструкції, залишаться в минулому, і переваги таких змін зможемо оцінити вже найближчим часом». Економічний ефект наразі вже помітний. Він пов'язаний із значною економією коштів на затрату енергоносіїв, особливо в зимовий період. Але головним плюсом є можливість надання пацієнтам стаціонару медичних послуг по комплексному обстеженню, а також оптимізація руху пацієнтів у межах поліклінічного та терапевтично-ендокринологічного підрозділів.

 

 

Також міський голова оглянув вже діючі кабінети поліклінічного відділення. Спеціалісти похвалились новою медичною апаратурою, яку було придбано на етапі перетворення ЦМЛ в комунальне некомерційне підприємство за акумульовані неперехідні кошти. Для покращення якості надання лікарських консультацій для офтальмологічного кабінету було закуплено нові прибори: щелевидну лампу, тонометр Маклакова, офтальмоскоп, а також апарати для лікарів поліклініки, які використовуватимуться для діагностики та проведення медичних оглядів, - тонометри, пульсоксиметр та динамометр.

 

 

 

Additional information