Спортивні майданчики - вже у всіх школах міста

В 3 та 7 школі – вже змонтовано нові спортивні майданчики з сучасними вуличними тренажерами.

 

Встановлення цих майданчиків передбачено Обласною програмою "Спортивний майданчик" (100 тис. грн. - з обласного бюджету та 82,600 тис. грн. - з місцевого бюджету).

 

«Приємно констатувати факт, що вже всі бориславські школи та гімназія мають спортивні тренажери. В такий спосіб усі школярі міста можуть і на уроках фізкультури, і у вільний час займатись на якісному спортивному обладнанні, - говорить міський голова Ігор Яворський. – Завдяки допомозі області, ми мали можливість реалізувати цей проект. Вуличні тренажери - це своєрідна безкоштовна альтернатива спортивним тренажерним залам».

 

 

Фахівці, які встановлювали це обладнання, розповіли, що воно є антивандальним, виготовлене з міцних сталевих труб та пофарбоване полімерною фарбою, стійкою до атмосферних впливів. І тому має служити довго.

 

Встановлена спортивна площадка включає в себе тренажери для м’язів різних груп: для комплексного тренування пресу, рук, ніг, спини і грудей. На деяких з них може займатись одразу по дві людини. Комплекс передбачений для занять спортом як для дітей, так і для дорослих.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information