Бориславська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад

Бориславська міська рада оголошує конкурси на:

 

- заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії з прийому заяв відділу прийняття заяв та документів управління праці та соціального захисту населення міської ради - 1 особа.

 

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, без вимог до стажу роботи, вміння працювати на комп’ютері.

 

- тимчасове заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку – бухгалтера управління праці та соціального захисту населення міської ради на час відпустки для догляду за дитиною або до фактичного виходу на роботу основного працівника - 1 особа.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років (бухгалтер), вміння працювати на комп’ютері.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см;
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо ;
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу ( паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

 

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради І. Цапів (тел.: 5-00-54).

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, кабінет № 33, тел.: 5-41-04.

 

Оголошення розміщено в народному часописі «Нафтовик Борислава » від 07 вересня 2018 р. №73-74 (8909-10).

Additional information