Відбулося святкування завершення будівництва моста на вул. Героїв ОУН-УПА

Минулої неділі, 9 вересня, Борислав відзначав подвійне свято – День міста та День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Та найважливішою подією цього дня були урочистості з нагоди завершення будівництва моста на вулиці Героїв ОУН-УПА.

 

У заході приймали участь міський голова Борислава Ігор Яворський, Народний депутат України Богдан Матківський, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, головний інженер ТзОВ «Будівельне управління механізації» Владислав Федько, депутати міської ради, а також мешканці та гості Борислава.

 

Розпочалися урочистості спільною молитвою, яку провели настоятелі храмів міста, а також освяченням моста.

 

Після привітань від шановних гостей міський голова висловив подяку усім тим, хто долучився до того, щоб десятирічна мрія стала реальністю. «Особливих слів вдячності варті усі, хто наполегливо працював над досягненням такої важливої для нашого міста мети – відновлення цього моста. Тому я хочу подякувати Богдану Матківському,

який посприяв у виділенні основної маси коштів, завдяки якій вдалося виконати будівельні роботи без затримок, а також за постійні віру і підтримку, Олександру Ганущину, який за відсутності офіційного представника від Борислава у обласній раді завжди відстоює наші інтереси і дбає за нас, Олегові Синютці, який допомагав та сприяв на різних етапах цієї клопіткої роботи, усім працівникам ТзОВ «Будівельне управління механізації» за якісно та професійно виконану роботу без збоїв та чітко за графіком, комунальним підприємствам міста, які також долучилися до виконання деяких робіт на мості, депутатам та членам виконавчого комітету, чиї голоси дали можливість виділити кошти на будівництво із міського бюджету, усім, хто сьогодні прийшов, вірив, підтримував, ставився з розумінням і нарешті дочекався. Ми це зробили. Дякую вам!».

 

Відбувся і перший символічний заїзд важкого транспорту через міст, за яким стартували на велопробіг вулицями міста як наймолодші учасники, так і дорослі велосипедисти.

 

Завершилось святкування спільним частуванням особливим тортом, який був випечений у формі моста кондитерським цехом МПП «Альф».

 

Та як ми уже згадували раніше, після повного завершення будівництва моста має пройти період стабілізації. Відтак на сьогодні мостом можуть користуватись пішоходи і велосипедисти, а автотранспортний потік зможе повноцінно курсувати через 3-4 тижні.

 

 

 

 

Additional information