Вищий менеджмент ПАТ Укрнафта не чує голос мешканців 40-тисячного міста

Всупереч вимогам громади, Наглядова рада ПАТ "Укрнафта" схвалила чергові рішення, котрі ідуть на шкоду Бориславу. Так рішенням Наглядової ради від 3 серпня 2018 року було затверджено положення про структурну одиницю (філію) "Управління нафтопромислового сервісу" ПАТ "Укрнафта" в новій редакції та підтримано пропозицію менеджменту створити нову структурну одиницю "Управління транспорту" ПАТ "Укрнафта". Також Наглядова рада затвердила положення новоствореного управління.

 

У зв’язку із цим 366 працівників Центральної бази виробничого обслуговування та 328 працівників Управління технологічного транспорту, які розташовані в м Бориславі, будуть переведені відповідно в м. Долина та м. Київ.

 

З одного боку можна зрозуміти, що прийняття такого рішення є внутрішньогосподарською фінансовою діяльністю підприємства, а з іншого - це несе загрозу втрат надходжень до бюджету міста Борислава, яке і без того потерпає від наслідків довготривалого нафтовидобутку у вигляді знищеної інфраструктури, забрудненого екологічного середовища та негативного впливу на здоров’я мешканців.

 

Враховуючи вище наведене, діючи в інтересах громади, Бориславська міська рада планує провести позачергове засідання сесії Бориславської міської ради у м. Києві, яке відбудеться 19 вересня о 13:00 год. біля НАК "Нафтогаз України" (вул. Б. Хмельницького, 6). Відтак міська влада просить усіх мешканців, в тому числі і працівників структурних підрозділів ПАТ "Укрнафта" в м. Бориславі, не бути байдужими та об’єднати зусилля у боротьбі за краще майбутнє нашого міста.

Additional information