Відбулося громадське обговорення щодо присвоєння ЗОШ №4 імені Стефана Коваліва

Цього понеділка, 10 вересня, у сесійній залі Бориславської міської ради на виконання розпорядження міського голови від 02.07.2018 року № 173-р «Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Бориславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Бориславської міської ради Львівської області  імені Стефана Коваліва» відбулося громадське обговорення з цього приводу.

 

В обговоренні взяли участь начальник відділу освіти Елла Качмарчик, спеціалісти та методисти відділу освіти, педагогічні працівники Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, працівники бібліотечної системи (філія №3), педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти, батьки учнів школи.

 

На початку обговорення присутнім розповіли про постать Стефана Коваліва та про його діяльність на теренах нашого міста. Бібліотечними працівниками було представлено літературну підбірку видань як самого Коваліва, так і інших людей про нього, а також продемонстровано невеличкий документальний фільм.

 

Присутні підтримали одноголосно ініціативу адміністрації та трудового колективу Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 щодо присвоєння школі імені Стефана Коваліва. Відтак відділом освіти уже готується відповідний проект рішення на сесію міської ради, після прийняття якого школа офіційно носитиме ім’я видатного письменника і педагога.

 

 

Additional information