Адмінкомісія притягнула до відповідальності чотирьох порушників

Сьогодні у міській раді під головуванням керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького відбулося чергове засідання андмінкомісії, на якій було розглянуто сім протоколів про адміністративні правопорушення. За результатами розгляду комісією було прийнято рішення про притягнення до відповідальності чотирьох порушників шляхом накладення штрафу.

 

Як розповів відповідальний секретар адмінкомісії, головний спеціаліст відділу правового забезпечення Мар’ян Сащук, два порушення були здійснені за статтею 152 "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" Кодексу України про адміністративні правопорушення, одне - за частиною 2 статті 197  "Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання", і останнє - за частиною 2 статті 212-1 "Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини". Ще один протокол було повернуто на доопрацювання.

 

На вище названих порушників накладено штрафи у відповідних розмірах і попереджено про наслідки повторного вчинення неправомірних дій. Постанови правопорушникам будуть скеровані у триденний термін із зобов’язанням оплати протягом 15 днів. У протилежному випадку комісія буде вимушена скерувати ці постанови на примусове виконання до виконавчої служби.

Additional information